left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Atrakcje

Przyjazd

Wyjazd

Najtanej na naszej stronie www

Dla dzieci

Dla naszych najmłodszych Gości mamy salę zabaw, w której znajdują się zabawki dla małych dzieci jak i tych starszych, na które czeka xbox z najpopularniejszymi grami. Dodatkowo w parku jest  plac zabaw.

Atrakcje

Chwila relaksu

Zapraszamy na chwilę wytchnienia dla ciała i umysłu do naszej sauny, która jest dostępna dla naszych Gości nieodpłatnie w dowolnym momencie pobytu. 
 

więcej

Rozrywka

Billard, piłkarzyki dart a nawet szachy. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wszystkie atrakcje w naszym obiekcie są dla naszych gości nieodpłatne.

Szklarska Poręba i okolice

Dla całych rodzin jak i dla sportowców

Szklarska Poręba i okolice zapewnia szereg atrakcji zarówno dla całych rodzin jak i dla sportowców. Można tu uprawić nie tylko takie sporty jak narciarstwo zjazdowe i narciarstwo biegowe czy pieszą turystykę górską. Szklarska Poręba dysponuje fantastycznymi trasami do uprawiania skitouringu i doskonałe warunki do jazdy psimi zaprzęgami. Od wiosny do jesieni można uprawiać rowerową turystykę górską. Rozwijając systematycznie ofertę dla cyklistów Szklarska Poręba pretenduje do miana „Rowerowej Stolicy Polski”. Szklarska Poręba i jej okolice znana jest również wszystkim miłośnikom wspinaczki skałkowej.

Każdy znajdzie coś dla Siebie

Rekomendowane atrakcje

Poniżej linki do atrakcji, które Państwu możemy zarekomendować. Każdy znajdzie dla siebie miejsce, które warto odwiedzić:

Więcej informacji o Szklarskiej Porębie w serwisie turystycznym na stronie miasta:

Przewodnik po okolicy